Svi koji donesu informaciju o bilo kojem ubistvu počinjenom u Crnoj Gori dobijaju 20.000 eura
Građani pozivom ostvaruju kontakt, a mi garantujemo anonimnost, kažu u Upravi policije Crne Gore
Crnogorska Uprava policije raspisala je novčanu nagradu u iznosu od 20.000 eura za svaku informaciju koja bi dovela do rasvjetljenja krivičnog djela ubistva koje se desilo u kasinu na Cetinju. Tom prilikom smrtno je stradao Ljubo Jovanović (24) iz Podgorice.
Za sada nepoznati počinilac je, tokom razbojništva koje je počinio, života lišio Ljubu Jovanovića, uz upotrebu vatrenog oružja, 30. juna 2011. godine, oko 22,30 sati, u objektu „Lutrije Crne Gore“, koji se nalazi u ulici Balšića pazar u Cetinju.
Novčana nagrada u iznosu od 20.000 eura takođe će biti isplaćena za svaku informaciju koja bi dovela do rasvjetljavanja drugih neriješenih ubistava, počinjenih na teritoriji Crne Gore u prethodnom periodu.
“Pozivamo sve građane u regionu, koji posjeduju korisne informacije, i za koje će im, ukoliko dovedu do rasvjetljavanja navedenih krivičnih djela, biti isplaćena nagrada od 20.000 eura, da pozovu broj 067/189-027, svakog dana od 9 do 22 časa. Pozivom na ovaj broj građani će ostvariti kontakt sa ovlaštenim policijskim službenikom, a mi im garantujemo anonimnost”, kažu u Upravi policije Crne Gore.
(dnevniavazba)