Nisam islamofob, a BiH je u vrlo teškom stanju!

0

Nisam islamofob, a BiH je u vrlo teškom stanju! online magazin

Dodao je kako misli da najveći broj ljudi koji se pojavio na popisu, nisu islamofobi. 

„Imam svoje mišljenje zašto je to urađeno. Mislim da nije vrijeme podgrijavati tenzije iznoseći razna mišljenja“, kazao je Radmanović. 

Po njegovim riječima, danas su na Predsjedništvu razgovarali o jednom dijelu toga, o napadima na njega osobno. 

„Moglo se, povodom priče o islamofobiji, čuti i osobni napad s potpuno pogrešnim, netočnim ocjenama vojnog muftije“, kazao je Radmanović. 

Dodao je da je njegovo pitanje danas bilo upućeno ministru odbrane i drugoj dvojici članova Predsjedništva je li vojni muftija vezan za Oružane snage BiH i ako jeste, može li on ili bilo koji vjerski službenik u Oružanim snagama napadati vrhovno zapovjedništvo? 

„U kakvom stanju je BiH ukoliko će vjerski službenici u Oružanim snagama napadati čak i argumentrano, a pogotovo neargumentirano, kao što je bio posljednji napad na mene, vrhovno zapovjedništvo. Ja mislim u teškom stanju. O tome nitko ne vodi računa“, kazao je Radmanović. 

Po njegovim riječima, ministar je dobio zadatak ispitati što se tu, ustvari, događa.

 

(sutraba)

Leave a Reply