Otvoreno pismo podrške redakcije IslamBosne Tariku Sadoviću
IslamBosna.ba – Usljed smjene ministra sigurnosti Tarika Sadovića, i hajke koja joj je prethodila, IslamBosna je poslala otvoreno pismo podrške Tariku Sadoviću, za sve ono što je uradio u nastojanju da BiH postane država prava i pravde, koje želimo da podijelimo s vama.
Poštovani,
Imajući u vidu svu brutalnost medijske kampanje koju je vaša ličnost pretrpjela posljednjih mjeseci, stvarne političke razloge Vaše izdaje (prodaje), kao jednog od rijetkih političara koji je nastojao da svoj posao obavlja savjesno i moralno, te beznadežnost politike koja je u stanju ukloniti svoj najbolji kadar za šaku američkih dolara i donacija, redakcija IslamBosna.ba portala Vam izražava punu podršku u onome što ste kao ministar radili i načinu na koji ste obavljali svoj posao.
U vrijeme kada Vam svi, izdajnici naše domovine, okreću leđa i prodaju Vas, kao što prodaju i ovo malo prostora za življenje koje nam je ostalo nakon dvije pošasti (agresije na BiH i Daytona), želimo da Vam damo do znanja da niste sami i da mnogi dobri ljudi, koji nisu poklekli pred medijskom kampanjom protiv Vas, stoje uz Vas i ponose se kada znaju da u bosnjačkom vođstvu nije sve truhlo i da ima ljudi koji neće prodati svoj narod za sitne pare, pa i po cijenu vlastite karijere i položaja u društvu.
IslamBosna.ba portal je i dosada nastojao svome posjetiteljstvu dostaviti realnu sliku hajke na Vas, kao što će ako Bog da nastaviti da izvještava objektivno i o svim ostalim dešavanjima u BiH i šire. To je nešto najmanje što možemo i dužni smo učiniti prema našoj domovini i ljudima kojima nije jedini cilj osobno profitirati od svoga položaja nego im je prioritet povesti ovu zemlju putem prosperiteta.
Uz dovu, Allahu dž.š., da Vas za Vaš rad za Bosnu i Hercegovinu nagradi i na ovom i na onom svijetu, te uz nadu da nećete posustati u svojoj borbi za rodnu grudu.
Mahsuz selam od redakcije portala IslamBosna.ba